W piątek do ratusza przybyli uśmiechnięci, młodzi goście, którzy odwiedzili Panią Krystynę Danilecką-Wojewódzką Prezydentkę Miasta Słupska. Osobiście wręczyli zaproszenie dla Pani Prezydent na WIECZOREK JESIENNY, który spędzą wspólnie już niedługo. Wychowankowie jednej ze słupskiej placówki przynieśli ze sobą dużo dobrej energii i pozytywnego nastawienia.

Nieruchomości

Kilka minut później, w ramach teatralnych działań ulicznych, w gabinecie Prezydenta Miasta Słupska pojawiła się grupa promująca spektakl Hanna i Hannelore. Dodatkowo, od 20 października do 20 listopada będzie można oglądać wystawę pn. „Powojenny słupsk”, do czego również zachęcają młodzi artyści.

 

 

PODZIEL SIĘ