Z udziałem I zastępcy Komendanta Głównego Policji 23 lipca odbyły się w słupskiej Szkole Policji oficjalne uroczystości obchodów 95. rocznicy powstania Policji. W trakcie oficjalnej uroczystości na głównym placu apelowym nie zabrakło gratulacji, nagród i awansów. Edward Zdzieborski, zastępca prezydenta Słupsk w imieniu wszystkich samorządowców z regionu podziękował słuchaczom Szkoły Policji za pomoc słupskim funkcjonariuszom w dbaniu o bezpieczeństwo mieszkańców Słupska i regionu i życzył wszystkim wszelkiej pomyślności i sukcesów.

Nieruchomości

Na terenie Szkoły Policji trwał „Dzień otwarty”, a całość zakończona została uroczystością oficjalną na głównym placu apelowym.

PODZIEL SIĘ