
„Pod lupą” to nowy program telewizyjny, w którym będą poruszane tematy związane z życiem osób z niepełnosprawnością. Powstaje w ramach projektu Stowarzyszenia Arcus współfinansowanego ze środków pozostających w dyspozycji Prezydenta Miasta Słupska, a pochodzących z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
W ramach projektu zostanie przygotowanych 5 piętnastominutowych odcinków programów tv o charakterze informacyjnym, promocyjnym, integracyjnym i przeciwdziałającym dyskryminacji osób niepełnosprawnych.
Programy będą obejmowały 10 bloków tematycznych: Dostępność przestrzeni publicznej, Porady, Edukacja, SPORT, Kultura, Instytucje, Imprezy, Gość, Finanse, Dobre praktyki.
http://www.tv-slupsk.pl/6,1780-%26quot%3bpod_lupa%26quot%3b.html














