
22 maja 2014 roku w gabinecie Andrzeja Kaczmarczyka, zastępcy prezydenta Słupska odbyło się spotkanie robocze z Maciejem Konopką, dyrektorem Oddziału Gdyńskiego firmy STRABAG Sp. z o. o. przy udziale Jarosława Boreckiego, dyrektora Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Słupsku dotyczące wykonania poprawek ścieżki rowerowej wzdłuż alei 3 Maja. Prace naprawcze rozpoczną się w najbliższych dniach i przy dobrych warunkach atmosferycznych potrwają około 2 tygodni. Zakończenie robót przewidywane jest na połowę czerwca.













