
1 września 2013 roku o godz. 12.00 przy Pomniku Żołnierza Polskiego odbyły się słupskie obchody 74. rocznicy wybuchy Drugiej Wojny Światowej. Kwiaty upamiętniające męstwo polskich żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny złożyli m.in. Maciej Kobyliński Prezydent Słupsk, przedstawiciele środowisk kombatanckich i związków żołnierskich, reprezentanci wojska, policji, organizacji społecznych i politycznych.













