
Gratulujemy kolejnego sukcesu naszej wspaniałej drużynie wózkowiczów! Słupska drużyna ze Stowarzyszenia ARCUS już ósmy raz odniosła zwycięstwo w Integracyjnym Turnieju Gry w Kręgle w Koszalinie.

Dziesiąty Integracyjny Turniej Gry w Kręgle odbył się w Koszalinie 9 września. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał Przewodniczący Stowarzyszenia IKAR (gospodarz i organizator wydarzenia) – Staszek Żabiński, wspólnie z Senatorem RP – Piotrem Zientarskim oraz Radnym Rady Miejskiej Miasta Koszalina – Leopoldem Ostrowskim.

Słupska drużyna nieprzerwanie od ośmiu lat zajmuje w Turnieju pierwsze miejsce. Najlepszą zawodniczką turnieju drużynowego okazała się Małgorzata Kołodziejczak – reprezentantka drużyny Stowarzyszenia ARCUS.

Integracyjny Turniej Gry w Kręgle to dobra zabawa w gronie przyjaciół, co potwierdzają uśmiechy uczestniczek i uczestników.

Bliźniaczy Turniej już w październiku odbędzie się w Słupsku – serdecznie zachęcamy do śledzenia informacji na stronie Stowarzyszenia ARCUS na Facebooku (link) i do kibicowania naszej drużynie!

Na realizację projektu „Kręgle – graj z nami – VI edycja” Stowarzyszenie ARCUS otrzymało dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Prezydenta Miasta Słupska.














