bieg

Około czterysta osób w piątek 11 grudnia przebiegło ukończoną najważniejszą inwestycją drogową w Słupsku! Pięciokilometrowa trasa nie stanowiła problemu nawet dla tych mniej doświadczonych sportowo uczestników, którzy aktywnie postanowili przyłączyć się do historycznego przedsięwzięcia. Patrzyła na nas cała Polska – bo takie otwarcie drogi to rzadkość!

Nieruchomości

Pierwszy po 17,35 min na metę dobiegł Tadeusz Zblewski. Uczestniczący w biegu Prezydent Słupska trasę ukończył po 30, 23 minutach. Większość uczestników w charakterystycznych przygotowanych specjalnie na bieg koszulkach, wyróżniała się przede wszystkim uśmiechem na twarzy. Nie odstraszył chłód i deszcz, mieszkańcy Słupska i ich kompani z innych stron okazali się zdeterminowani!
Po biegu odbyło się oficjalne otwarcie drogi przez zwycięzce biegu. Wszyscy uczestniczący zebrali się natomiast w hali gimnastycznej Gimnazjum nr 4, gdzie mogli posilić się i odpocząć.

To był wieczór, z pewnością jest co wspominać!

PODZIEL SIĘ