
Za nami już 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Słupszczanie wykazali się niezwykłą szczodrością i pobili swój rekord datków na rzecz Orkiestry. Nasz wynik to co najmniej 111 155,86 zł, a nadal trwa jeszcze część aukcji w portalu Allegro.
W czasie tegorocznych aukcji licytowano m.in.
1. Wyjazd do Brukseli w dniach 30. -31.01.2014 r. ufundowany przez Prezydenta Miasta Słupska Pana Macieja Kobylińskiego – 2.000 zł.
2. „Złote serduszko” – 7.000 zł (zakupione przez Fundację Dariusza Michalczewskiego).
3. Rękawice z autografem Dariusza Michalczewskiego – 2.000 zł (przedsiębiorca).
4. Słupski niedźwiadek szczęścia – 2.500 zł (osoba prywatna)
5. Koszulka WOŚP – 500 zł (osoba prywatna).
6. Piłka do koszykówki z autografami zawodników drużyny Energa Czarni Słupsk – 1000 zł.
Na Placu Zwycięstwa wylicytowaliśmy następujące dary:
7. Okolicznościowa srebrna moneta angielska X 2
8. Herbata Lipton gra z orkiestrą
9. Podkładka – 22. Finału WOŚP
10. Płyta Justyny Steczkowskiej
11. Kalendarz WOŚP ścienny
12. Kalendarz WOŚP mały
13. Koszulki WOŚP X 10
14. Zaproszenie pizzeria
15. Zaproszenie do salonu fryzjerskiego
16. Filiżanki x 2
17. Ceramiczna figurka kota
18. Serce witrażowe
19. Rzeźba wrony
20. Pałeczka do sztafety
21. Piłka do koszykówki X2
22. Szklanki z uchwytami X 3
Na łączną kwotę 2.405,51














