Za nami już 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Słupszczanie wykazali się niezwykłą szczodrością i pobili swój rekord datków na rzecz Orkiestry. Nasz wynik to co najmniej 111 155,86 zł, a nadal trwa jeszcze część aukcji w portalu Allegro.

Nieruchomości

W czasie tegorocznych aukcji licytowano m.in.

1. Wyjazd do Brukseli w dniach 30. -31.01.2014 r. ufundowany przez Prezydenta Miasta Słupska Pana Macieja Kobylińskiego – 2.000 zł.

2. „Złote serduszko” – 7.000 zł (zakupione przez Fundację Dariusza Michalczewskiego).

3. Rękawice z autografem Dariusza Michalczewskiego – 2.000 zł (przedsiębiorca).

4. Słupski niedźwiadek szczęścia – 2.500 zł (osoba prywatna)

5. Koszulka WOŚP – 500 zł (osoba prywatna).

6. Piłka do koszykówki z autografami zawodników drużyny Energa Czarni Słupsk – 1000 zł.

Na Placu Zwycięstwa wylicytowaliśmy następujące dary:

7. Okolicznościowa srebrna moneta angielska X 2

8. Herbata Lipton gra z orkiestrą

9. Podkładka – 22. Finału WOŚP

10. Płyta Justyny Steczkowskiej

11. Kalendarz WOŚP ścienny

12. Kalendarz WOŚP mały

13. Koszulki WOŚP X 10

14. Zaproszenie pizzeria

15. Zaproszenie do salonu fryzjerskiego

16. Filiżanki x 2

17. Ceramiczna figurka kota

18. Serce witrażowe

19. Rzeźba wrony

20. Pałeczka do sztafety

21. Piłka do koszykówki X2

22. Szklanki z uchwytami X 3

Na łączną kwotę 2.405,51

PODZIEL SIĘ