
W związku z prowadzoną przebudową wiaduktu nad torami przy al. 3-Maja od 24 listopada północna część wiaduktu zostanie wyłączona z ruchu pieszego.Będzie on możliwy po przebudowanym chodniku na południowej części wiaduktu.
Ruch samochodowy będzie odbywał się na dotychczasowych warunkach, czyli północną nitką wiaduktu.
Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość!














