SONY DSC

W związku z prowadzoną przebudową wiaduktu nad torami przy al. 3-Maja od 24 listopada północna część wiaduktu zostanie wyłączona z ruchu pieszego.Będzie on możliwy po przebudowanym chodniku na południowej części wiaduktu.

Nieruchomości

Ruch samochodowy będzie odbywał się na dotychczasowych warunkach, czyli północną nitką wiaduktu.

Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość!

PODZIEL SIĘ