
13 listopada 2017 (poniedziałek) w całym kraju planowane jest uruchomienie systemu CEPiK 2.0 w zakresie Centralnej Ewidencji Pojazdów. Jest to pierwszy etap wdrożenia nowego systemu.
W związku z powyższym od najbliższego poniedziałku nastąpią istotne zmiany w aplikacji do obsługi rejestracji pojazdów. Może to spowodować w kilku pierwszych dniach od jego uruchomienia różnego rodzaju zakłócenia w teletransmisji z bazą centralną CEPiK oraz wydłużenie czasu obsługi mieszkańców. Dodatkowo w przypadkach wystąpienia niezgodności lub błędów w transmisji istnieje również ryzyko braku możliwości pobrania danych, a tym samym zarejestrowania pojazdu.
Za ewentualne utrudnienia i niedogodności z góry przepraszamy.














