Nieruchomości

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy,

Pracownicy Słupskiej Oświaty

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Pracownikom Słupskiej Oświaty pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.

Niech Państwa praca na rzecz młodego pokolenia przynosi jak najlepsze owoce oraz daje zadowolenie z realizowanej misji, jaką niewątpliwie jest troska o wychowanie i wykształcenie dzieci i młodzieży. Niech towarzyszy Państwu przeświadczenie, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt.

Życzę wielu sukcesów w pracy zawodowej, aby Państwa aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie, wdzięczność i szacunek w oczach wychowanków i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.


                                                                                           PREZYDENT MIASTA SŁUPSKA                                                                                           Krystyna Danilecka-Wojewódzka

 

 

 

PODZIEL SIĘ