
Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy,
Pracownicy Słupskiej Oświaty
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Pracownikom Słupskiej Oświaty pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.
Niech Państwa praca na rzecz młodego pokolenia przynosi jak najlepsze owoce oraz daje zadowolenie z realizowanej misji, jaką niewątpliwie jest troska o wychowanie i wykształcenie dzieci i młodzieży. Niech towarzyszy Państwu przeświadczenie, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt.
Życzę wielu sukcesów w pracy zawodowej, aby Państwa aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie, wdzięczność i szacunek w oczach wychowanków i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.
PREZYDENT MIASTA SŁUPSKA Krystyna Danilecka-Wojewódzka














